Οι εγγραφές ξεκίνησαν. Καλέστε μας στο 212 1047 700 ή επισκεφθείτε μας στον χώρο μας, Λεωφ. Ιωνίας 105 στον Άλιμο

Έναρξη Εγγραφών Σχολικής Περιόδου 2019-20

Οι εγγραφές για τη σχολική χρονιά 2019-20 ξεκινούν στις 29 Αυγούστου, ξεκινώντας από εκεί που σταματήσαμε, αλλά και με πολλές νέες ιδέες, δραστηριότητες και εκπλήξεις!

Μπορείτε να μας βρείτε καθημερινά, Δευτέρα - Παρασκευή, από τις 10:00 το πρωί ως τις 9:00 το βράδυ και το Σάββατο από τις 10:00 ως τη 1:00.

Ο χώρος, φιλόξενος και ανακαινισμένος είναι έτοιμος να υποδεχτεί τους παλιούς και νέους μαθητές μας, σε ένα υπέροχο περιβάλλον.

Επιπλέον, στα πλαίσια του People Academy, στη θεατρική ομάδα "People Drama Group" και τη χορωδία "One Voice Children's Choir", φέτος δημιουργούμε και το "People Chess Club", με μαθήματα σκάκι στα Αγγλικά.

Σας περιιμένουμε για μία χρονιά γεμάτη μάθηση, διασκέδαση και δημιουργία.