Οι εγγραφές ξεκίνησαν. Καλέστε μας στο 212 1047 700 ή επισκεφθείτε μας στον χώρο μας, Λεωφ. Ιωνίας 105 στον Άλιμο

Burlington Online Readers

Τρίτη, 17 Μαΐου 2022 15:26

Αγαπητοί Γονείς,

Eίμαστε στην ευχάριστη θέση να σας προτείνουμε την εφαρμογή της Burlington Online Readers, όπου σας δίνετε η δυνατότητα για πρόσβαση σε e-books Αγγλικών τα οποία μπορούν να διαβάσουν τα παιδιά κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών διακοπών!

Οι μαθητές όταν θα χρησιμοποιήσουν για πρώτη φορά την εφαρμογή θα μπουν στον παρακάτω σύνδεσμο: https://app.burlingtonenglish.com , θα επιλέξουν το New User για να εγγραφούν με κωδικό ενεργοποίησης: (Έχει σταλθεί σε email από τη γραμματεία) και έπειτα θα συμπληρώσουν τα πεδία που θα ακολουθήσουν.

Θα πρέπει να σημειώσετε το username και password, το οποίο θα απαιτείται για τις επόμενες φορές που θα συνδέεστε.

Προσοχή
Για τους μαθητές που ανήκουν στις JUNIOR τάξεις (Junior A-Junior B) , θα επιλέγετε το <<COURSES>>
Για τα επίπεδα των υπόλοιπων τάξεων (Senior A,B,C,D,E) θα επιλέγετε το <<READERS>>

Καλή σας ψυχαγωγία!